Wsparcie wychowawcze, psychoprofilaktyczne środowiska szkolnego #powrótdoszkoły

W związku z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki dotyczącymi działań skierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli oraz kadry pedagogicznej po powrocie do szkół i placówek, nasza Poradnia zintensyfikowała działania mające na celu wszechstronną pomoc w zaadaptowaniu się do nowej rzeczywistości szkolnej!

Na bieżąco na naszej stronie internetowej w zakładce AKTUALNOŚCI publikowane są informacje o bezpłatnych specjalistycznych webinarach, szkoleniach, z których warto skorzystać oraz linki do stron z fachowymi materiałami.

Polecamy korzystanie z materiałów udostępnionych przez nas na naszej stronie internetowej w zakładce CHWILA Z LEKTURĄ m.in artykuł dotyczący stresu.

W sytuacjach trudnych, kryzysowych związanych z powrotem uczniów do szkół zapewniamy bezpośrednie wsparcie psychologiczne pod nr. telefonu 530 794 522.

Ponadto cały czas można skorzystać z realnego i bezpośredniego kontaktu ze specjalistami – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 18.00 oraz kontaktu telefonicznego w ramach pełnionych dyżurów pod numerem telefonu: 531 176 568.

Dla zainteresowanych rodziców, borykających się z trudnościami wychowawczymi oferujemy wsparcie w formie warsztatów. Zgłoszenia przyjmujemy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokładny termin zostanie ustalony po zebraniu grupy docelowej.

Zachęcamy do kontaktu z nami!